Reference našich klientů

Níže uvádíme vybrané lékaře, kteří využili našich služeb v oblasti účetního poradenství a/nebo při založení SRO či prodeji/nákupu lékařské praxe. Jedná se o zástupce skupiny více jak jednoho tisíce soukromých lékařů, kterým jsme dosud poskytli naše služby.

“Při zakládání mého SRO udělali vše za mě, nemusela jsem nikam chodit a nic vyřizovat. Veškerá složitá administrativa, jednání s notářem i úřady probíhala v režii kanceláře VašeSRO. Vše potřebné jsem následně dostala včas a s jasnými instrukcemi pouze k podpisu. Stejně tak jsem velmi spokojena s vedením účetnictví a souvisejícími službami.”

MUDr. Soňa Procházková

“Firma VašeSRO mě hladce provedla procesem nákupu lékařské praxe. Vše mi jasně a srozumitelně vysvětlili jak po stránce právní, tak ekonomické. Zůstal jsem u nich i účtovat, protože kromě účetnictví za mě vyřizují i další agendu.”

MUDr. Tomáš Sochor

“Měla jsem obavu z celkové náročnosti založení lékařského SRO, avšak společnost VašeSRO se o všechno postarala k mé naprosté spokojenosti. Dokonce i o detaily typu jak má vypadat nové razítko a označení mé ordinace.”

MUDr. Marcela Richterová

“Při vedení účetnictví jsou bezchybně spolupracující a pomohou mně i s další obtěžující administrativou – vyhotoví pracovní smlouvu pro sestřičku, smlouvu o pronájmu auta a ještě mi spravují i datovou schránku. Tuto komplexní službu doporučuji všem kolegům, kteří se chtějí zaměřit čistě na svoji práci.”

MUDr. Libor Blaťák

“Založila jsem s nimi rychle a bez komplikací své SRO a následně využívám jejich účetní služby. Jsou vstřícní, vše podstatné mně srozumitelně vysvětlí a reagují obratem. Jednoduše profesionálové.”

MUDr. Lenka Kneslová